Appartement LMV3070A1 is een onderdeel van een kleinschalig vakantiepark welke op slechts 15 km van de Adriatische zee en stranden ligt. Heel erg fijn voor de strandliefhebbers. In totaal zijn maar hier 12 appartementen, die aan elkaar geschakeld zijn. Op korte loopafstand van de appartementen ligt het enorme zwembad van maar liefst 25x10 m groot en tot 1.40m diep. Het zwembad heeft aan de zijkant een grote jacuzzi en er is veel ruimte er om heen met meer als voldoende ligbedden en stoelen. Wat ook erg fijn is dat op het terrein een zeer goed restaurant is. Hier wordt ook iedere ochtend het ontbijt geserveerd, welke bij de prijs is inbegrepen. Boodschappen kunt u al doen op 2 km, lekker dichtbij.
Alle appartementen voor 6 personen zijn voorzien van airconditioning en hebben elk een tuintje met tuinmeubelen.
Ze zijn even groot en hebben dezelfde inrichting, alleen de kleurstelling kan afwijken.
U komt binnen in de woonruimte met de slaapbank voor 2 kinderen en de tv. Als u doorloopt komt u in de woonkeuken die een vaatwasser en een magnetron heeft en hier staat ook de eethoek.
Op de begang grond zijn 2 slaapkamers. Een slaapkamer met een 2-persoonsbed en een grote linnenkast en openslaande deuren naar buiten. De andere slaapkamer heeft een 2-persoonsbed die veranderd kunnen worden in 2 enkele bedden.
De badkamer heeft een wastafel meubel, wc, bidet, douchecabine en een haardroger.
Met de trap bereik je de ruime open vide, waar een Frans bed staat geschikt voor maximaal 2 kinderen.
Kortom een erg fijn vakantie appartement, vlakbij zee!
LET OP:
De weergegeven prijzen betreffen 4 personen, voor iedere persoon meer geldt een andere prijs:
Laagseizoen 5 personen € 1199,00 per week, per dag € 182,00
Laagseizoen 6 personen € 1319,00 per week, per dag € 198,00
Middenseizoen 5 personen € 1283,00 per week per dag € 215,00
Middenseizoen 6 personen € 1452,00 per week, per dag € 231,00
Hoogseizoen 5 personen € 1682,00 per week, per dag € 264,00
Hoogseizoen 6 personen € 1755,00 per week, per dag € 286,00
Uw vakantieverblijf ligt op slechts 15 km van de leuke kustplaats Fano met zijn mooie boulevard en stranden. Het plaatsje Fano is een oude stad en is compleet ommuurd en daardoor de binnenstad autovrij. Er zijn vele leuke winkeltjes en terrasjes.
Een stukje verderop, beide kanten op, liggen de beide bijzondere kustplaatsen Pesaro en Senigallia, beiden zeer de moeite waard om te bezoeken.
Verder activiteiten en bezienswaardigheden:
Universiteitsplaats Urbino.
Ministaatje San Marino.
San leo met zijn hooggelegen fort .
Het natuurpark San Bartolo.
Het natuurpark Monte Conero met zijn azuurblauwe baaitjes.
De bijzondere grotten van Frasassi.