De Ben and Breakfast heeft veel weg van een oud kasteeltje en is met alle zorg gerestaureerd. Voor onze gasten die heerlijk tot rust willen komen is dit een uitstekende bestemming. U kunt hier niet alleen heerlijk dineren in het bijhorende restaurant, waar alles vers in eigen keuken gemaakt wordt, maar u kunt bv ook een kookcursus volgen of een dag wandelen in de omgeving. Verder worden er ook wellness dagen verzorgd en kunt u natuurlijk altijd gebruik maken van het mooie zwembad welke geweldige uitzichten heeft.Ook niet onbelangrijk: Winkels en restaurants liggen al op 1 km!
Alle kamers zijn met de uiterste zorg en luxe ingericht, u heeft veel ruimte in deze prachtige verblijven. Natuurlijk heeft u de beschikking over een ruime badkamer en 's morgens wordt er een uitgebreid ontbijt geserveerd. Eventueel kunt u half- of volpension bijboeken, ook als u dit niet vooraf heeft gereserveerd.
Omdat men op de Borgo alles stralingsvrij wil houden is er geen wifi. Wel is er een internetterminal waar u op kunt aansluiten. Verder kunt u natuurlijk gewoon met uw eigen telefoon via een eigen abonnement internetten.
LET OP: Er kan een 3e bed of een kinderbed (tot 3 a 4 jaar) bijgeplaatst worden tegen bijbetaling, zie de extra kosten.
Bijzonder leuk weetje: In 2016 is hier de mooie film: "De Zevende Hemel" opgenomen met Halina van Reyn, Jan Kooijman, Huub Stapel, Noortje Herlaar en nog veel meer!!